Yamaha MusicCast z dostępem do asystenta Google

Yamaha MusicCast z dostępem do asystenta Google

Im więcej różnych funkcji ma jakieś urządzenie, tym większa jest szansa, że wzbudzi ono nasze zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że firma Yamaha nawet swoje stare sprzęty wyposaża w nowe rozwiązania, poprzez stworzenie dla nich nowych aplikacji. To wszystko po to, abyśmy korzystając z urządzeń Yamaha MusicCast mieli możliwość sterowania nimi głosowo, za pomocą asystenta Google. Jest to obecnie bardzo lubiane rozwiązanie, a to oznacza, że naprawdę opłacało się je wprowadzić, tym bardziej, że z każdym kolejnym miesiącem, coraz więcej osób sobie je chwali.

Jak to wszystko wygląda?

Zastanawiamy się, co jest takiego niesamowitego w tym, że Yamaha MusicCast daje nam dostęp do asystenta Google? Przede wszystkim trzeba tutaj podkreślić, że dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sterować naszymi urządzeniami na odległość. Już nie musimy do nich podchodzić, aby zmienić głośność czy stacje. Taka opcja jest bardzo przydatna zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy czymś zajęci, albo mamy brudne ręce. Nie jesteśmy wówczas zmuszeni do słuchania utworu, który nas nie interesuje, po prostu możemy go przełączyć na coś innego.

Możliwości jest naprawdę sporo, a to też oznacza, że im dokładniej będziemy się im przyglądać, tym większa będzie szansa na to, że my również będziemy zachwyceni takim rozwiązaniem. Tym bardziej, że nie tylko samo korzystanie z niego, ale również jego zainstalowanie nie będzie niczym skomplikowanym. Musimy tylko ściągnąć odpowiednią aplikację i wejść w odpowiednie ustawienia, tak aby wszystko zaczęło działać tak jak tego oczekujemy.

Jakie zyskujemy możliwości?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie mamy możliwości, jeśli zdecydujemy się na urządzenia Yamaha MusicCast z dostępem do asystenta Google, to warto wiedzieć, że jest ich całkiem sporo.

Przede wszystkim mamy możliwość włączenia i wyłączenia urządzenia poprzez osobne polecenia. Dodatkowo możemy włączyć konkretny utwór, zatrzymać go, przesunąć na kolejny, albo wrócić do poprzedniego, który przed chwilą leciał. Dodatkowo będziemy mogli zmieniać głośność, jak również całkowicie wyciszyć słuchaną muzykę, a wszystko to odbędzie się płynnie i bez zbędnego przesunięcia w czasie. Korzystając z urządzeń Yamaha MusicCast będziemy mogli również zmienić źródło dźwięku, tak aby leciały te utwory, które najbardziej nas teraz interesują, bez względu na to czy mają lecieć z domowej sieci czy z radia internetowego.

Możliwości jakie uzyskujemy dzięki asystentowi głosowemu są naprawdę ogromne. To oznacza, że warto zobaczyć co oferuje nam Yamaha MusicCast.

Głośniki